+48 48 36 49 245  
reud@itee.lukasiewicz.gov.pl

Nowy numer 1/2021 a w nim:

List  dr Piotra Dardzińskiego Prezesa Centrum Łukasiewicz

W komentarzu: Nowe wyzwania dla edukacji ustawicznej dorosłych w obliczu transformacji klimatycznej i cyfrowej

Problemy edukacji dorosłych w Polsce i na świecie

Uczenie się dorosłych

 Środowisko uczenia się

 Rynek pracy

 

 AKTUALNOŚCI

Nowy rok 2021

27.01.2021

Optymizmu, kreatywnych pomysłów i energii do sprostania wyzwaniom oraz niewyczerpanych zasobów zdrowia w Nowym Roku 2021 życzy Czytelnikom naszego czasopisma Redakcja.
Do pobrania kalendarze w cyfrowym zapisie: wersja PL, wersja ENG

Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych

9.10.2020 r.

Tegoroczny European Vocational Skills Week (EVSW) / Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych odbędzie się w dniach 9-13 listopada. W tym roku EVSW zaplanowano jako wydarzenie hybrydowe odbywające się stacjonarnie w Berlinie i online w całej UE. Tematem przewodnim tegorocznej kampanii jest: VET for Green and Digital Transitions / Kształcenie i szkolenia zawodowe na rzecz przemian proekologicznych i cyfrowych zgodnie z priorytetami Komisji na lata 2019-2024 dotyczącymi europejskiego zielonego ładu i Europy dostosowanej do ery cyfrowej.

Łukasiewicz - Instytut Technologii Eksploatacji w Radomiu pełni funkcję Krajowego Punktu Kontaktowego EVSW 2020.

Wszystkich zainteresowanych zgłoszeniem wydarzenia zachęcamy do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub rejestrację wydarzeń szkoleniowych na stronie: https://ec.europa.eu/social/vocational-skills-week/partners_en

Nowy patronat

15.10.2020

Nasze czasopismo uzyskało Patronat Sekcji „Pedagogiki Pracy” Komitetu Nauk Pedagogicznych PAN.  Jest to wielkie wyróżnienie i zachęta do publikowania  artykułów naukowych  przez autorów z różnych środowisk akademickich, instytutów badawczych oraz podmiotów powiązanych z rozwojem zasobów ludzkich.