+48 48 36 49 245  
reud@itee.lukasiewicz.gov.pl

Nowy numer 2/2023 a w nim:

 

Problemy edukacji dorosłych w Polsce i na świecie

Edukacja dla innowacyjnej gospodarki

 Kształcenie ustawiczne i potrzeby edukacyjno-zawodowe dorosłych

 

 

 

 AKTUALNOŚCI

Editorial System

 

Wdrażamy zaawansowane narzędzie do zgłaszania, recenzowania i przetwarzania artykułów nadsyłanych do Redakcji.

Narzędzie dostępne jest pod adresem:  Editorial System

Zapraszamy do korzystania z systemu.

                                           Solidarni z  Ukrainą

Z niedowierzaniem przyjęliśmy informację, która dotarła do nas w czwartek rano 24 lutego 2022 r. Informację o otwartej agresji Federacji Rosyjskiej na Ukrainę.

Jesteśmy głęboko wstrząśnięci faktem, że wojska rosyjskie zaatakowały naszego wschodniego Sąsiada, naruszając wszelkie normy prawa międzynarodowego i burząc dotychczasowy ład w Europie.

Rosyjska inwazja na Ukrainę jest czynem haniebnym i potępiamy ją z całą mocą. Jest ona tym bardziej dla nas bolesna, ponieważ nasze czasopismo „Edukacja Ustawiczna Dorosłych” ma wieloletnie tradycje współpracy z  Narodową Akademią Nauk Pedagogicznych Ukrainy.

Solidaryzujemy się z ludźmi nauki, edukacji i całym heroicznym społeczeństwem wspólnoty ukraińskiej. Zapewniamy o naszym wsparciu i zaangażowaniu w pomoc organizowaną przez Polskę dla Ukrainy.

 

 

Nowy wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych

Szanowni Państwo,

Zgodnie z Komunikatem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 17 lipca 2023 r. w sprawie wykazu czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji międzynarodowych czasopismo Edukacja Ustawiczna Dorosłych uzyskało 100 punktów (pozycja 29899 w wykazie). Punktacja odnosi się do wszytkach artykułów opublikowanych w 2023 r.